Skip to content

November 29, 2016

تفسیر و نمره گذاری یک نمونه واقعی از آزمون-scl-90

تفسیر و نمره گذاری یک نمونه واقعی از آزمون-scl-90 در 10 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

خلاصه ای از توضیحات فایل:

شاخص های کلی

شاخص های شدت کلی (GIS ): نمره T آزمودنی در این شاخص برابر با 70 است. این نمره نشان می دهد که شدت ناسازگاری و استرس تجربه شده بوسیله فرد شدید است.

شاخص درماندگی نشانه های مثبت ( PSDI): نمره T آزمودنی در این شاخص برابر با 63 است. لذا فرد در این شاخص از لحاظ شدت نشانه ها در وضعیت بدی قرار دارد.

مجموع نشانه های مثبت ( PST): نمره T آزمودنی در این شاخص برابر با 79 است. این نمره نشانگر گستردکی و پیچیدگی زیاد نشانه های فرد است.

ب) ابعاد نشانه ها ( از بیشترین به کمترین)

روان پریشی ( PSY): نمره T آزمودنی در این بعد برابر با 52 است. رتبه درصدی معادل این نمره، 80 می باشد. این نمره نشان می دهد که این فرد تا حدی گوشه گیر و انزواطلب است و ممکن است نشانه های اصلی اسکیزوفرنی، مثل توهم ها را داشته باشد وکنترل فکر را تجربه کند. که با توجه به بعدهای دیگر، نشانه های فوق در مورد وی صحیح می باشد.

جزئیات محصول

تعداد صفحات: 10

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش

فهرست مطالب: دارد

شرح حال بیمار: دارد

تفسیر و نمره گزاری: دارد

خلاصه و نتیجه گیری: دارد

مشاهده قیمت ، خرید آنلاین و دانلود

همچنین بخوانید : مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک های یادگیری شناختی وابسته به زمینه و نابسته به زمینه (فصل دوم),پرسشنامه اضطراب امتحان ساراسون,پرسشنامه مهارتهای زندگی محمدخانی و همکاران 1385,تفسیر و نمره گذاری یک نمونه واقعی از آزمون-scl-90,پاور پوینت درمان شناختی ذهن آگاهی مبتنی بر کاهش استرس,پروپوزال رابطه استرس شغلی و معنویت با عملکرد شغلی پرستاران,ترجمه مقاله شخصیت و مصرف مواد درمیان سالی و نقش میانجی گری وجدان گرایی در مصرف مواد,پرسشنامه بررسی اثربخشی دوره های ضمن خدمت,

Read more from Uncategorized

Share your thoughts, post a comment.

(required)
(required)

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments