Skip to content

November 29, 2016

پرسشنامه رضایت جنسی ( فرم مخصوص زنان)

پرسشنامه رضایت جنسی ( فرم مخصوص زنان) در 5 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

پرسشنامه رضایت جنسی(فرم زنان) که توسط سیده اعظم مصطفوی تهیه شده یک ابزار عینی خودسنجی برای اندازه گیری میزان رضایت زناشویی در زمینه مسائل جنسی(موانع جنسی) است که عباراتی همچون رضایت جنسی، شرم جنسی، قاطعیت جنسی، اضطراب جنسی، بهداشت جنسی، ترس جنسی و اجبار جنسی را در روابط بین زن و شوهر مورد بررسی قرار می دهد. این پرسشنامه دارای 36 سوال 5 گزینه ای می باشد.

پایایی پرسشنامه به دقت اندازه گیری و ثبات و پایایی آن مربوط است. در یک معنا ثبات و پایایی پرسشنامه در طول زمان و در معنای دیگر همسانی درونی سؤالات پرسشنامه مورد نظر است(خاکی،1382). برای تعیین پایایی ابزار اندازه گیری، از روش آزمون آلفای کرونباخ استفاده شده است.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه(

تعداد گویه ها: 36

تعداد مولفه : مولفه ندارد

روایی و پایایی : دارد (داخلی و خارجی)

نحوه نمره گذاری : دارد

منبع : دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 5

مشاهده قیمت ، خرید آنلاین و دانلود

همچنین بخوانید : مبانی نظری و پیشینه پژوهش خودتنظیمی انگیزشی (فصل دوم),پرسشنامه رضایت جنسی ( فرم مخصوص زنان),پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986,تفسیر یک نمونه واقعی و کامل از آزمون رورشاخ,مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی B C D ( فصل دوم پایان نامه ),پروپوزال بررسی راهبردهای تنظیم هیجان و کمال گرایی در اقدام کنندگان به خودکشی,پرسشنامه استاندارد دینداری سراج زاده 102 سوالی,پرسشنامه عمل به باورهای دینی (معبد) فرم کوتاه 25 سوالی,

Read more from Uncategorized

Share your thoughts, post a comment.

(required)
(required)

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments